חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איה אאוץ' אווה

הצגת ילדים

כרטיסים ולוח הצגות

ברוכים הבאים לעמוד ההצגה איה אאוץ' איה של קבוצת התיאטרון שלנו – אחת מהצגות הילדים המצליחות בישראל שמציגה עיבוד בימתי חדש ולספר הילדים הקלאסי הידוע של רינת פרימו בבימויו של רונם גולדפרב. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע על ההצגה כולל פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות, לוח הצגות, מידע על השחקנים והמשתתפים, גילאים מומלצים ועוד.

להלן לוח הצגות בכל הארץ של הצגת הילדים איה אאוץ' אווה:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו מוזיאון תל-אביב לאמנות – אולם רקאנטי 106 כרטיסים
51 81
רכישת כרטיסים 50 דקות
קיבוץ גבעת ברנר אולם המופעים גבעת ברנר 83 כרטיסים
81
רכישת כרטיסים 50 דקות
איה אאוץ' אווה
איה אאוץ' אווה (צילום:יניב שמעוני)

הצגת הילדים איה אאוץ' אווה היא אחת ההצגות הותיקות והפופולריות ביותר בישראל וכבר שנים רבות רצה בהצלחה בערים רבות ברחבי הארץ.

מדובר בהצגה משעשעת המבוססת על ספר הילדים "איה! אאוץ'! אווה!" מאת רינת פרימו. במרכז העלילה ניצבת משפחה יוצאת דופן – אווה וילדיה המשעשעים איה, אי, אח, אאוץ' שהם יצורים אדומים. תפקידם של בני המשפחה הוא לרפא ילדים פצועים או חבולים באמצעות מטה קסמים מיוחד. הם מגיעים מיד לעזרת הילד הפצוע ועוזרים לו להחלים במהירות ובקלות. אמנם מדובר במשימה לא פשוטה כלל, אבל משפחת איה אאוץ' אווה המוזרה מצליחה בה בהצטיינות הודות לרגישות, אכפתיות ויכולת הסתגלות.

הספר המקורי עובד בכישרון רב להצגה מצחיקה ומרגשת עם לחנים של ליאת פרלוב ובבימויו של רונן גולדפרב. התוצאה היא הצגה משפחתית מצחיקה ומשמחת לב המתאימה לילדים בגילאי 3 עד 9 אך מבדרת לכל הגילאים. ההצגה מעבירה מסר חשוב של התמודדות עם כאב, קשיים ומהמורות בחיים.

מחיר הכרטיסים: החל מ-81 ש"ח. רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: כ-50 דקות כולל הפסקה.

מומלץ לגילאים: גילאי 3-9.

הטריילר של ההצגה איה אאוץ' אווה

איפה קונים כרטיסים להצגה איה אאוץ' אווה?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה איה אאוץ' אווה באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים לכל התאריכים של ההצגה איה אאוץ' אווה בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של איה אאוץ' אווה בעמוד הבא.

עוד הצגות ילדים מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה איה אאוץ' אווה?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים להופעות ולהצגות ילדים. לעיתים תוכלו למצוא מבצעים של רכישה משפחתית מוזלת או מבצעי כרטיס 1+1. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!