חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איה פלוטו

הצגת ילדים

כרטיסים ולוח הצגות

ברוכים הבאים לעמוד ההצגה איה פלוטו של אשרוב הפקות – הצגת ילדים ותיקה ומצליחה ביותר שמציגה עיבוד בימתי נהדר לספר הילדים המוכר בכל בית בישראל של לאה גולדברג. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע על ההצגה כולל פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות, לוח הצגות, מידע על השחקנים והמשתתפים, גילאים מומלצים ועוד.

להלן לוח הצגות בכל הארץ של הצגת הילדים איה פלוטו:

אתר Children Theatre אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת או הנחות והטבות.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Children Theatre אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
רמת גן תיאטרון היהלום רמת גן 96 כרטיסים
69 79
רכישת כרטיסים שעה, כולל הפסקה
גבעתיים תיאטרון גבעתיים – אולם גדול 50 כרטיסים
69 79
רכישת כרטיסים שעה, כולל הפסקה
הרצליה היכל אמנויות הבמה הרצליה 79 כרטיסים
69 79
רכישת כרטיסים שעה, כולל הפסקה
איה פלוטו
איה פלוטו (צילום: מאיה גוזלי)

הצגת הילדים החדשה איה פלוטו מבית אשרוב הפקות ובכיכובו של כוכב הילדים לירון איש האוירון, מביאה עיבוד בימתי איכותי ומותאם לילדים לספר הילדים המצליח איה פלוטו של לאה גולדברג הנחשב לאחד מספרי הילדים המצליחים בישראל.

"איה פלוטו" הוא ספר ילדים עברי קלאסי שיצא לאור ב-1957 בהוצאת ספרית פועלים. הספר נכתב על ידי לאה גולדברג על בסיס סיפור ואיורים מאת בני הזוג דינה וארי רון מקיבוץ מגידו. הסיפור מתאר את הרפתקאותיו של כלבלב בשם פלוטו מקיבוץ מגידו, שמשתעמם ובורח מהבית למסע הכולל פגישות עם חיות שונות, עד שלבסוף הוא חוזר הביתה.

גולדברג הוסיפה חרוזים לסיפור המקורי ושינתה את שמו מ"איפה פלוטו" ל"איה פלוטו". הספר זכה לפופולריות רבה ויצא בעשרות מהדורות. הוא נחשב לדוגמה לסגנון שגולדברג דגלה בו בספרות ילדים, המתאר עלילה פשוטה מהסביבה הקרובה לילד ללא מוסר השכל מובהק.

לאורך השנים הוצעו לספר מספר פרשנויות, וב-1999 הוא תורגם לערבית. ב-1997 גם יצאה קלטת ילדים המבוססת על הסיפור ועתה, זוכה הספר גם להפקה חדשה של הצגת ילדים מושקעת.

מחיר הכרטיסים: החל מ-69 ש"ח. רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: כשעה כולל הפסקה.

מומלץ לגילאים: גילאי 2-6.

משתתפים: בהשתתפות לירון איש האוירון.

עיבוד ובימוי: שיראל חכשורי אשרוב.

איפה קונים כרטיסים להצגה איה פלוטו?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה איה פלוטו באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים לכל התאריכים של ההצגה איה פלוטו בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של איה פלוטו בעמוד הבא.

עוד הצגות ילדים מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה איה פלוטו?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים להופעות ולהצגות ילדים. לעיתים תוכלו למצוא מבצעים של רכישה משפחתית מוזלת או מבצעי כרטיס 1+1. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!