חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אלוף העולם (תיאטרון אורנה פורת)

הצגת ילדים

כרטיסים ולוח הצגות

ברוכים הבאים לעמוד ההצגה המצויינת והמאוד פופולרית בישראל "אלוף העולם" של תיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער המציגה מחזמר ייחודי המבוסס על שיריו ולהיטיו של חנן בן ארי. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע על ההצגה כולל פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות, לוח הצגות, מידע על השחקנים והמשתתפים, גילאים מומלצים ועוד.

להלן לוח הצגות ארצי של הצגת הילדים אלוף העולם:

אתר Children Theatre אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת או הנחות והטבות.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Children Theatre אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

אלוף העולם (תיאטרון אורנה פורת)
אלוף העולם (תיאטרון אורנה פורת) צילום: כפיר בולוטין

אודות ההצגה

ההצגה של תיאטרון אורנה פורת אלוף העולם היא אחת מהצגות הילדים הטובות והפופולריות בישראל כשהיא מכוונת לילדים ונוער בגיל 9 ומעלה. ההצגה מציגה זמן רב תאריכים רבים ברחבי הארץ והצליחה לזכות בביקורות מצויינות הן בקרב הקהל והן בקרב המבקרים.

מדובר בהצגה מוזיקלית/מחזמר המבוסס על שיריו המצליחים של חנן בן ארי כמו אם תרצי, תותים, ויקיפדיה, אלוף העולם, אמא אם הייתי, שמש ועוד. 

עלילת ההצגה עוסקת בלהקת נוער המתקשה להמריא, ומחפשת נואשות מישהו שיכתוב להם שירים. כשמגיע נער חדש, תום, ומצטרף ללהקה, הכל משתנה. תום מתגלה ככותב שירים מוכשר והלהקה מתחילה לעלות בחזרה על המסלול אבל תום מסתיר סוד גדול שקשור בתאומה שלו, שירה, נערה כבדת שמיעה ורגישה.

הסוד מאיים להרוס לתום את כל מה שבנה ומאלץ אותו להסתכל במראה. המחזה עוסק במציאת הקול הפנימי, האותנטי וביכולת של כולנו ליצור, לקבל ולחיות יחד, בהרמוניה. שיריו של חנן בן ארי מציעים לנו מבט חומל עלינו כפרטים וכחברה.

מחיר הכרטיסים: החל מ-81 ש"ח לאדם. רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: כשעה.

מומלץ לגילאים: 9 ומעלה.

משתתפים

מחזה: שלומית ארנון בר-לב, ליאת פישמן-לני
בימוי: עמית אפשטיין
מוזיקה: אייל מזיג
עוזר/ת במאי: גיל סרי
משתתפים: גלעד מרחבי, סלי עדן בר, אייל שכטר, ליאור כהן, סתיו וקנין, דניאל אביטל
עיצוב תפאורה ותלבושות: אלונה רודנב
כוריאוגרפיה: מרים רובינוב
שפה ודיבור: מרגזלית גז
אבזרים: נרקיס אלבה
יעוץ שפת הסימנים: מילי נווה

טריילר של ההצגה אלוף העולם

איפה קונים כרטיסים להצגה אלוף העולם?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה אלוף העולם באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים לכל התאריכים של ההצגה בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של אלוף העולם בעמוד הבא.

עוד הצגות ילדים מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה אלוף העולם?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים להופעות ולהצגות ילדים. לעיתים תוכלו למצוא מבצעים של רכישה משפחתית מוזלת או מבצעי כרטיס 1+1. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!