חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בנצי

הצגת ילדים

כרטיסים ולוח הצגות

ברוכים הבאים לעמוד הצגת הילדים "בנצי" של קבוצת התיאטרון שלנו – הצגה מצליחה מאוד שמביאה עיבוד בימתי לספר הידוע מאת דיוויד מק-קי בבימוי רונן גולדפרב פלד ועם מוזיקה שכתבה הזמרת יהודית רביץ. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגה כולל פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות, לוח הצגות, מידע על השחקנים והמשתתפים, גילאים מומלצים ועוד.

להלן לוח הצגות בכל הארץ של הצגת הילדים בנצי:

אתר Children Theatre אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת או הנחות והטבות.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Children Theatre אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
יבנה היכל התרבות יבנה 106 כרטיסים
81
רכישת כרטיסים שעה
פתח תקווה אולם גולדה פתח תקוה 42 כרטיסים
81
רכישת כרטיסים שעה
מועצה האיזורית דרום השרון – צומת הירקון היכל התרבות דרום השרון 50 כרטיסים
81
רכישת כרטיסים שעה
בנצי
בנצי (צילום: עדי שרעבי)

אודות ההצגה

הצגת הילדים בנצי של קבוצת התיאטרון שלנו היא אחת מהצגות הילדים הותיקות והמומלצות ביותר בקרב עולם הצגות הילדים בישראל. מדובר בגרסה בימתית מושקעת לספר הידוע של דייויד מק-קי שביים רונן גולדפרב ומוזיקה שכתבה לא אחרת מאשר הזמרת הידועה יהודית רביץ.

עלילת ההצגה תספר את הסיפור המפורסם של הפיל שנולד צבעוני והיה שונה מכל חבריו האפורים הרגילים. חבריו האופרים צחקו איתו וממנו והוא הצטער על היותו שונה.

יום אחד כשהתפלש בבוץ ובעפר- הפך להיות אפור כמו כל הפילים האחרים ושמח על כך עד מאוד! ואז גילה שכל חבריו הפילים עצובים ומודאגים מהעדרו של "בנצי", חברם המיוחד. כך גילה למעשה שעצם היותו שונה הופך אותו דווקא להיות מיוחד…

מחיר הכרטיסים: החל מ-81 ש"ח. רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: כשעה.

מומלץ לגילאים: גילאי 3-8.

משתתפים: 5 שחקנים.

עפ"י סיפרו של דיוויד מק-קי
יוצרים: עמית פוזננסקי, ליאת פרלוב
בימוי: רונן גולדפרב פלד
מוסיקה: יהודית רביץ
תפאורה: יובל פלד
תנועה: איריס נייס-הדר

איפה קונים כרטיסים להצגה בנצי?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגת הילדים בנצי באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים לכל התאריכים של ההצגה בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של בנצי בעמוד הבא.

עוד הצגות ילדים מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגת הילדים בנצי?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים להופעות ולהצגות ילדים. לעיתים תוכלו למצוא מבצעים של רכישה משפחתית מוזלת או מבצעי כרטיס 1+1. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!