חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דובי לא לא

הצגת ילדים

כרטיסים ולוח הצגות

ברוכים הבאים לעמוד הצגת הילדים "דובי לא לא" של תיאטרון הילדים הישראלי – עיבוד בימתי מצוין ומצליח לסיפור הקלאסי של פיית' נלסון בעיבוד של ענבל לוי-רהב. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים שצריך לדעת על ההצגה המצליחה כולל פרטים על השחקנים והמשתתפים, גילאים מומלצים, רכישת כרטיסים, הנחות ומבצעים, לוח הצגות ארצי ועדכני ועוד.

נתחיל עם לוח הצגות עדכני של ההצגה דובי לא לא ברחבי הארץ:

אתר Children Theatre אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת או הנחות והטבות.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Children Theatre אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו בית ציוני אמריקה תל אביב – אולם מרתה 67 כרטיסים
69
רכישת כרטיסים שעה
הרצליה היכל בעיר הרצליה 91 כרטיסים
69
רכישת כרטיסים שעה
היכל בעיר הרצליה 63 כרטיסים
69
רכישת כרטיסים שעה
דובי לא לא
דובי לא לא (צילום: עדי ברק)

אודות ההצגה

הצגת הילדים של תיאטרון הילדים הישראלי "דובי לא לא" היא גירסה בימתית חדשה ועדכנית לקטנטנים כשהיא מביאה את דמותו של דובי לא לא לבמה שבדרכו המיוחדת עוזר לקהל הקטנטנים להתגבר על ההתנגדויות והפחדים שלהם ובעזרת הפיה הקסומה, הוא מגלה את מילת הקסם "כן".

דובי לא לא הוא סיפור מאת הסופר יצחק אבנון המבוסס על יצירה אמריקאית בשם "רנדולף הדוב שאמר לא" מאת הסופרת פיית' נלסון, כאשר הגרסה של אבנון היא תרגום כמעט מילולי של המקור.

עלילת הספר מתארת דובון צעצוע שמתנהג באופן מרדני ומסרב בעקשנות לבצע את מה שמבקשים ממנו, עד שהוא מקבל עונש המונע ממנו לומר כל דבר מלבד המילה "לא". לאחר תהליך שבו הוא סובל מהעונש ומתמודד עם התנהגות עוינת מהסביבה, הדובון מבין את הקשר בין התנהגותו הבעייתית לבין העונש שקיבל, משנה את דרכיו וחוזר להתנהגות טובה. "דובי לא לא" נחשב לאחד מספרי הילדים המוכרים והאהובים ביותר בישראל.

מחיר הכרטיסים: החל מ-69 ש"ח. רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא העובד באופן רשמי עם ההפקה.

משך זמן ההצגה: כשעה.

מומלץ לגילאים: גילאי 2-5.

שחקנים ומשתתפים:

כתיבה ובימוי: ענבלי
מוסיקה: זיו רהב
כיאורוגראפיה: גילי גבל

איפה קונים כרטיסים להצגה דובי לא לא?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה דובי לא לא באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים לכל התאריכים של ההצגה בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של ההצגה דובי לא לא בעמוד הבא.

עוד הצגות ילדים מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה דובי לא לא?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים להופעות ולהצגות ילדים. לעיתים תוכלו למצוא מבצעים של רכישה משפחתית מוזלת או מבצעי כרטיס 1+1. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!

אז מה היה לנו בעמוד?