חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הביצה שהתחפשה

הצגת ילדים

כרטיסים ולוח הצגות

ברוכים הבאים לעמוד ההצגה "הביצה שהתחפשה" של התיאטרון שלנו הנחשבת לאחת ההצגות המצליחות בעולם הצגות הילדים כשהיא מציגה עיבוד בימתי לסיפור הידוע של המשורר דן פגיס. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגה כולל פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות, לוח הצגות, מידע על השחקנים והמשתתפים, גילאים מומלצים ועוד.

להלן לוח הצגות בכל הארץ של הצגת הילדים הביצה שהתחפשה:

אתר Children Theatre אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת או הנחות והטבות.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Children Theatre אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
חיפה מרכז קריגר לאמנויות הבמה חיפה 53 כרטיסים
81
רכישת כרטיסים 50 דקות
תל אביב-יפו מוזיאון תל-אביב לאמנות – אולם אסיא 105 כרטיסים
81
רכישת כרטיסים 50 דקות
הביצה שהתחפשה
הביצה שהתחפשה (צילום: עדי שרעבי)

אודות ההצגה

הצגת הילדים של התיאטרון שלנו הביצה שהתחפשה היא אחת מהצגות הילדים המצליחות והפופולריות בישראל ורצה בהצלחה רבה בשנים האחרונות בערים רבות ברחבי הארץ. 

מדובר בעיבוד בימתי של רונן גולדפרב לספר הילדים הידוע של המשורר דן פגיס. גולדפרב הפך את הסיפור המוכר להצגה מוזיקלית עם שירים רבים ומסרים חינוכיים בעלי משמעות. 

עלילת הסיפור היא על ביצה שחשה חסרת מטרה ומשמעות. היא מנסה למצוא את עצמה על ידי התחפשות לחפצים שונים כמו שעון, סל או כדור פינג פונג, אך דבר לא מספק אותה. היא מתגלגלת לה ומחפשת ללא הרף, עד שלבסוף פוגשת את אמהּ – תרנגולת אוהבת. התרנגולת מעניקה לה את החום והאהבה שכה חסרו לה, והביצה עוברת טרנספורמציה לאפרוח קטן.

זהו סיפור מרגש על הצורך באהבה, שייכות ומטרה בחיים. הביצה מסמלת את החיפוש אחר זהות עצמית ומימוש, ואילו התרנגולת מייצגת את הבית והמשפחה שמעניקים משמעות. בסופו של דבר, ההצגה מראה כי לעיתים האושר נמצא במקומות פשוטים.

מחיר הכרטיסים: החל מ-81 ש"ח. רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: כ-50 דקות כולל הפסקה.

מומלץ לגילאים: גילאי 3-8.

משתתפים: שירלי לילו / ליז רביאן, נופר אליהו/ שירלי לילו, עדי רז, אורן כהן/ בן נפתלי.

עיבוד למחזה ופזמונים – רונן גולדפרב
בימוי: עידן עמית
לחנים וניהול מוזיקלי: ליאת פרלוב
עיצוב תפאורה: בתיה סגל פיק
ביצוע תפאורה: שי אלקיים – סט אפ
עיצוב תלבושות: טל קלשון
הפקה מוזיקאלית: אלדד ירון
כוריאוגרפיה: יוסף אלון

הטריילר של ההצגה הביצה שהתחפשה

איפה קונים כרטיסים להצגה הביצה שהתחפשה?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה הביצה שהתחפשה באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים לכל התאריכים של ההצגה הביצה שהתחפשה בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של הביצה שהתחפשה בעמוד הבא.

עוד הצגות ילדים מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה הביצה שהתחפשה?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים להופעות ולהצגות ילדים. לעיתים תוכלו למצוא מבצעים של רכישה משפחתית מוזלת או מבצעי כרטיס 1+1. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!