חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הדבורה מאיה

הצגת ילדים

כרטיסים ולוח הצגות

ברוכים הבאים לעמוד ההצגה המצליחה והפופולרית "הדבורה מאיה" של תיאטרון הילדים הישראלי אודות דמותה הידועה והמוכרת של הדבורה המפורסמת בעיבוד קליל ומוזיקלי. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגה כולל פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות, לוח הצגות, מידע על השחקנים והמשתתפים, גילאים מומלצים ועוד.

להלן לוח הצגות בכל הארץ של הצגת הילדים הדבורה מאיה:

אתר Children Theatre אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת או הנחות והטבות.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Children Theatre אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו בית ציוני אמריקה תל אביב – אולם מרתה 64 כרטיסים
69
רכישת כרטיסים 45 דקות
הדבורה מאיה
הדבורה מאיה (צילום: עדי ברק)

אודות ההצגה

הצגת הילדים של תיאטרון הילדים הישראלי הדבורה מאיה היא אחת מהצגות הילדים המומלצות בישראל כשהיא מביאה לבמה את הדמות החמודה והידועה הדבורה מאיה בעיבוד בימתי מותאם וחינוכי.

על העיבוד החדש אחראית הבימאית ענבלי אזואלוס-רהב עם המוזיקה של זיו רהב. זוהי הצגה פופולרית שמציגה תאריכים רבים בכל רחבי הארץ. עלילת ההצגה מספרת על מפגש בין הדבורה מאיה לילדה בשם דבש. בין השתיים נרקמת חברות אמיצה וחשובה וביחד הן שומרות על האיזון בטבע ועל הסביבה הטבעית של הדבורים.

הדבורה מאיה" היא סדרת אנימה יפנית-גרמנית שהופקה בשנת 1975 ומבוססת על ספר הילדים "הדבורה זיוית" מאת ולדמר בונזלס. הדמות הראשית היא הדבורה מאיה, דבורה צעירה, סקרנית ושובבה שנולדה בכוורת דבורים. הסדרה זכתה להצלחה רבה באירופה ושודרה במספר מדינות ושפות. בישראל שודרה לראשונה ב-1977 וזכתה גם כן לפופולריות רבה.

מחיר הכרטיסים: החל מ-69 ש"ח. רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: כ-45 דקות.

מומלץ לגילאים: גילאי 2-5.

משתתפים

כתיבה ובימוי: ענבלי אזואלוס-רהב.
כואורגרפיה: גילי גבל ורחלי דוידסון.
מוזיקה: זיו רהב.
ייצור בובה: מריה גורביץ.
תלבושות: אלה קולסניק.

איפה קונים כרטיסים להצגה הדבורה מאיה?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה הדבורה מאיה באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים לכל התאריכים של ההצגה הדבורה מאיה בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של הדבורה מאיה בעמוד הבא.

עוד הצגות ילדים מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה הדבורה מאיה?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים להופעות ולהצגות ילדים. לעיתים תוכלו למצוא מבצעים של רכישה משפחתית מוזלת או מבצעי כרטיס 1+1. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!

תוכן עניינים