חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טרזן ילד הטבע – מחזמר לילדים

הצגת ילדים

כרטיסים ולוח הצגות

ברוכים הבאים לעמוד המחזמר לילדים החדש "טרזן ילד הטבע" של תיאטרון השעה הישראלי – מחזמר חדש ומושקע בבימויו של משה קפטן עם פזמונים מאת נועם חורב.  בעמוד זה תוכלו למצוא מידע על מופע הילדים כולל פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות, לוח הצגות, ביקורות, מידע על השחקנים והמשתתפים, גילאים מומלצים ועוד.

להלן לוח הופעות עדכני של הצגת הילדים טרזן ילד הטבע בכל רחבי הארץ:

אתר Children Theatre אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת או הנחות והטבות.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Children Theatre אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
יהוד היכל התרבות מופת יהוד 103 כרטיסים
65 75
רכישת כרטיסים שעה
רמת גן תיאטרון רמת גן אזלו הכרטיסים שעה
טרזן ילד הטבע - מחזמר לילדים
טרזן ילד הטבע - מחזמר לילדים (צילום: עומר שטיין)

אודות המחזמר טרזן ילד הטבע

המחזמר החדש לילדים טרזן ילד הטבע הוא הפקה חדשה ומושקעת של תיאטרון השעה הישראלי שמביא את סיפורו הקלאסי של טרזן בעיבוד חדש ומותאם לילדים בגילאי 5-12 שכתבה דפנה אנגל בבימויו של משה קפטן ועם פזמונים של נועם חורב.

עלילת ההצגה מתחילה עם תינוק יתום שננטש בג'ונגל ומאומץ על ידי גורילה בשם קאלה. היא מגדלת אותו כבנה שלה, יחד עם אחיו המאומץ הגורילה "צ'יטה". קאלה מחנכת את הילד וצ'יטה לאורח חיים בהרמוניה עם הטבע, מלמדת אותם כיצד לחיות בשלום עם בעלי חיים אחרים ולשמור על הסביבה.

יום אחד, משלחת מלונדון מגיעה לג'ונגל. היא מורכבת מפרופסור אנגלי, בתו הסקרנית ג'יין, מאבטח זדוני בשם מר קלייטון ועוזרת בשם מארי. מטרת המשלחת היא לחקור את חיי הגורילות ואת הסביבה הטבעית. ג'יין פוגשת את ילד הג'ונגל ולמרות השוני ביניהם, הם מוצאים שפה משותפת. במהלך הזמן נרקמת ביניהם חברות מיוחדת. ילד הטבע חושף בפני ג'יין את יופיו של הטבע ואת חשיבות שמירתו, ואילו ג'יין מספרת לו על העולם מחוץ לג'ונגל.

מדובר במחזמר חדש שצפוי להיות פופולרי ולכן כדאי להזמין כרטיסים מראש ולשריין מקומות.

מחיר הכרטיסים: החל מ-65 ש"ח לאדם. רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: 60 דקות.

מומלץ לגילאים: 5-12.

שחקנים ומשתתפים: אור מאיר, יואב מילשטיין, עדי זורע, עודד מנסטר, ערן לחמן / אלי קרסיה, קארין שניידר, רוית יעקב כהן/ שירן הוברמן.

מחזה מאת: דפנה אנגל
בבימויו של משה קפטן
פזמונים: נעם חורב

איפה קונים כרטיסים להצגה טרזן ילד הטבע?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה טרזן ילד הטבע באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים לכל התאריכים של ההצגה טרזן ילד הטבע בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של טרזן ילד הטבע בעמוד הבא.

עוד הצגות ילדים מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה טרזן ילד הטבע?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים להופעות ולהצגות ילדים. לעיתים תוכלו למצוא מבצעים של רכישה משפחתית מוזלת או מבצעי כרטיס 1+1. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!