חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מלכת גלקסיה ורובוטי עמק

הצגת ילדים

כרטיסים ולוח הצגות

ברוכים הבאים לעמוד ההצגה "מלכת גלקסיה ורובוטי עמק – השומרים הבלתי מנוצחים של היקום" –  מופע ילדים חדש וסוחף מבית טאליסמן הפקות שיציג תאריכים רבים בכל רחבי הארץ. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה כגון רכישת כרטיסים, מידע על שחקנים ומשתתפים, תקציר עלילת ההצגה, ביקורות ולוח הצגות עדכני.

נתחיל עם לוח הצגות 2024 בכל הארץ של הצגת הילדים מלכת גלקסיה ורובוטי עמק – השומרים הבלתי מנוצחים של היקום:

אתר Children Theatre אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת או הנחות והטבות.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Children Theatre אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

מלכת גלקסיה ורובוטי עמק
מלכת גלקסיה ורובוטי עמק (צילום: אנדריי אבדושין)

אודות ההצגה

המופע "מלכת גלקסיה ורובוטי עמק: השומרים הבלתי מנוצחים של היקום" הוא חוויה בידורית מרהיבה ומלאת אקשן עבור ילדים ומשפחות. המופע, המופק על ידי Talisman Global Productions, שוזר יחד עלילה סוחפת, תפאורה מושקעת ומסרים חיוביים, ומתאים במיוחד לגילאי 4 עד 13.

במרכז העלילה נמצאת מלכת גלקסיה, דמות גיבורה כריזמטית, ורובוטי עמק, צוות של רובוטים מתוחכמים ואמיצים. יחד הם משמשים כשומרי היקום, נלחמים ברשע ומגינים על הטוב בעולם. המופע, שנמשך כשעה ועשרים דקות כולל הפסקה, לוקח את הצופים למסע מרתק ביקום של פנטזיה ומדע בדיוני. הפקת התיאטרון מתאפיינת בתפאורה עשירה וצבעונית ותלבושות מותאמות.

מחיר הכרטיסים: החל מ-95 ש"ח. רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: כשעה ו-20 דקות.

מומלץ לגילאים: גילאי 4-13.

איפה קונים כרטיסים להצגה מלכת גלקסיה ורובוטי עמק?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה מלכת גלקסיה ורובוטי עמק באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים לכל התאריכים של ההצגה מלכת גלקסיה ורובוטי עמק בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של המופע מלכת גלקסיה ורובוטי עמק בעמוד הבא.

עוד הצגות ילדים מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה מלכת גלקסיה ורובוטי עמק?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים להופעות ולהצגות ילדים. לעיתים תוכלו למצוא מבצעים של רכישה משפחתית מוזלת או מבצעי כרטיס 1+1. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!