חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מעלה קרחות

הצגת ילדים

כרטיסים ולוח הצגות

להלן לוח הצגות ארצי של הצגת הילדים הפופולרית מעלה קרחות של תיאטרון אורנה פורת:

מעלה קרחות
מעלה קרחות (צילום: כפיר בולוטין)

ספרו האהוב של אפרים סידון "מעלה קרחות" העוסק בסובלנות וקבלת האחר מקבל עיבוד במיתי להצגת ילדים איכותית מבית תיאטרון אורנה פורת בבימוים של רענן ניסים פררה ומשה בן שושן.

מדובר במחזמר ססגוני, מרהיב, מלא הומור וצבעוני שבמרכזו משל על אי סובלנות, דעות קדומות וקבלת השונה, עם תפאורה מרהיבה, תלבושות צבעוניות ומוסיקה מקורית. ההצגה זוכה להצלחה רבה ומציגה תאריכים רבים ברחבי הארץ.

עלילת ההצגה מתרחשת בעיר שכל תושביה קרחים. בוקר אחד מגלה, לחרדתו, ראש העיר הנבחר, קירח-המור, כי על קרחתו הבוהקת, עולה וצומחת שערה… כל ניסיונותיו להיפטר ממנה עולים בתוהו. כאשר מגלים תושבי "מעלה קרחות" את האמת הנוראה על השערה, מאבד ראש העיר את תפקידו ואת כבודו והוא מגורש, בבושת פנים, מהעיר.

האם הוא ישוב? מי יתפוס את מקומו ויהפוך לראש העיר החדש? מה יעלה בגורל "מעלה קרחות" ותושביה? מה יקרה לשערה שעל ראשו? ומה ילמדו תושבי העיר?

מחיר הכרטיסים: החל מ-81 ש"ח לאדם. רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: כשעה.

מומלץ לגילאים: 6-12.

משתתפים: עדי איזנמן, דן קופרמן/ רענן נסים פררה, יעל דובר, ניר שלו לוגסי/ סער שני, הגר אנגל, אבירם אביטן, תמר עמית יוסף/ נועה זערור.

מחזה: אפרים סידון
בימוי ודרמטורגיה: רענן נסים פררה, משה בן שושן
מוזיקה: ליאור רונן
עיצוב תפאורה: נאוה שטר
עיצוב תלבושות: מאור צבר
כוריאוגרפיה: מיכל שי
עיצוב תאורה: אורי מורג
שפה ודיבור: זיו זהר מאיר
אבזרים: נרקיס אלבה
ע. במאים: אביחי סזגר
ע. כוריאוגרפית: לירון כהן
צילום סטילס: כפיר בולוטין
צילום וידאו: איתן מור

טריילר של ההצגה מעלה קרחות

איפה קונים כרטיסים להצגה מעלה קרחות?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה מעלה קרחות באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים לכל התאריכים של ההצגה מעלה קרחות בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של מעלה קרחות בעמוד הבא.

עוד הצגות ילדים מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה מעלה קרחות?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים להופעות ולהצגות ילדים. לעיתים תוכלו למצוא מבצעים של רכישה משפחתית מוזלת או מבצעי כרטיס 1+1. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!