חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ספר הג'ונגל המחזמר (ענבלי בא לי)

כרטיסים ולוח הופעות

ברוכים הבאים לעמוד הצגת הילדים "ספר הג'ונגל המחזמר עם ענבלי בא לי" (שימו לב: ישנם שני מופעי ילדים נוספים שרצים בישראל בתקופה הקרובה באותו השם – "ספר הג'ונגל של חנוך רוזן" ו- "ספר הג'ונגל חברים לעולם"). המחזמר החדש הנ"ל, הוא בהפקתו של תיאטרון הילדים הישראלי החוגג 100 שנים לסיפור הידוע בהפקה גדולה ורבת משתתפים.  בעמוד זה תוכלו למצוא מידע על מופע הילדים כולל פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות, לוח הצגות, מידע על השחקנים והמשתתפים, גילאים מומלצים ועוד.

להלן לוח הופעות עדכני של מופע הילדים ספר הג'ונגל המחזמר עם ענבלי בכל רחבי הארץ:

אתר Children Theatre אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת או הנחות והטבות.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Children Theatre אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
מודיעין היכל התרבות מודיעין מכבים רעות 109 כרטיסים
79 85
רכישת כרטיסים שעה וחצי, כולל הפסקה
חולון תיאטרון חולון 66 כרטיסים
79 85
רכישת כרטיסים שעה וחצי, כולל הפסקה
אשדוד המשכן לאמנויות הבמה אשדוד 119 כרטיסים
79 85
רכישת כרטיסים שעה וחצי, כולל הפסקה
באר שבע משכן אמנויות הבמה באר שבע – אולם 1 122 כרטיסים
79
רכישת כרטיסים שעה וחצי, כולל הפסקה
ספר הג'ונגל המחזמר (ענבלי בא לי)
ספר הג'ונגל המחזמר (ענבלי בא לי) צילום: עדי ברק

אודות המחזמר ספר הג'ונגל עם ענבלי

תיאטרון הילדים הישראלי משיק את מופע הילדים "ספר הג'ונגל המחזמר בכיכובה של ענבלי" בגרסה משלו ובהפקה גדולה ומושקעת עם משתתפים רבים ויציג תאריכים רבים במהלך החודשים הקרובים.

מדובר בעיבוד חדש שכתב אודי גוטשלק לאחד מספרי הילדים האהובים בכל הזמנים – ספר הג'ונגל. עלילת ההצגה תציג הרפתקה סוחפת במעמקי הג'ונגל' בה הילדים יפגשו את כוכבת הילדים מערוץ ניק ג'וניור ענבלי בא-לי לצד דמויות ידועות מספר הג'ונגל כגון מוגלי בלו הדב, בגירה הפנתר השחור, חבורת הקופים המשוגעים ושירחאן הנמר.

המחזמר החדש לכל המשפחה ובעיקר לילדים בגילאי 3 עד 8 עם עלילה שנונה ומצחיקה שחוצה דורות עם שירים מקוריים, רקדנים, בובות, בובנאים ועוד. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי לשריין מקומות.

מחיר הכרטיסים: החל מ-79 ש"ח במחיר מיוחד באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: כשעה וחצי כולל הפסקה.

מומלץ לגילאים: 3-8.

משתתפים: ענבלי בא-לי – ענבל לוי אזואלוס, מרטין אומנסקי, אלון לילייב, ירמי רייך, בר אשתמקר, גילי גבל, רחלי דיודזון, דני מימון, דותן אלעד.

כתיבה ובימוי: אודי גוטשלק
הפקה מוזיקלית ועיבודים: זיו רהב
מפיקה בפועל: מיטל שיטרית
כוריאוגרפיה: עומר זימרי
עיצוב אביזרים: קארין סתיו
עיצוב תלבושות ובובות: אלה וולאדי קולסניק
עיצוב תאורה: רועי יצחק
אפקטים: איתן קלרר
עיצוב גרפי: 361
צלם: אילן בשור
מרכזת הפקה: נאוה ארד
מפיקים ראשיים: אסי וקארין סתיו

איפה קונים כרטיסים למחזמר ספר הג'ונגל עם ענבלי?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים למחזמר ספר הג'ונגל עם ענבלי באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים לכל התאריכים של ההצגה בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של המחזמר ספר הג'ונגל עם ענבלי בעמוד הבא.

עוד מופעי ילדים מומלצים ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים למחזמר ספר הג'ונגל עם ענבלי?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים להופעות ולהצגות ילדים. לעיתים תוכלו למצוא מבצעים של רכישה משפחתית מוזלת או מבצעי כרטיס 1+1. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!