חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פיטר הארנב

הצגת ילדים

כרטיסים ולוח הצגות

ברוכים הבאים לעמוד ההצגה המצליחה והפופולרית "פיטר הארנב" של תיאטרון הילדים הישראלי שמביאה את הדמות הידועה של פיטר הארנב יחד עם חבריו לישראל בעיבוד מקורי ומוצלח במיוחד. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגה כולל פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות, לוח הצגות, מידע על השחקנים והמשתתפים, גילאים מומלצים ועוד.

להלן לוח הצגות בכל הארץ של הצגת הילדים פיטר הארנב:

אתר Children Theatre אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת או הנחות והטבות.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Children Theatre אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

פיטר הארנב
פיטר הארנב (צילום: עדי ברק)

אודות ההצגה

תיאטרון הילדים הישראלי מביא לבמה בישראל עיבוד בימתי להצגת ילדים המבוססת על הדמות הידועה והקלאסית "פיטר הארנב" בעיבודה וניהולה האומנותי של אילון נופר מיוצרי מיומנה.

מדובר בהפקה מושקעת שזוכה להצלחה רבה בישראל המציגה באופן קבוע הצגות בכל רחבי הארץ.  זוהי קומדיה קלאסית המשלבת מוסיקה עכשווית עם הבובות המקוריות: פיטר הארנב, בנג'מין, קוטן, מר מקרגור, מר טוד, הינשוף בראון ועוד.

פיטר הארנב היא סדרת טלוויזיה קלאסית לילדים ששודרה לראשונה באנגליה ומאז הפכה ללהיט עולמי שמוכר לילדים בדורות רבים. הסדרה, המבוססת על ספר ילדים, עוקבת אחר הרפתקאותיו של ארנב שובב וסקרן בשם פיטר וחבריו הטובים.

כל פרק בסדרה מתמקד בהרפתקה אחרת שפיטר חווה יחד עם חבריו הקרובים, בעיקר עם הארנבת פלופסי. בין השאר, הסדרה מראה כיצד פיטר מנסה לגנוב גזר מגינת הירק המקומית, כיצד הוא משתתף במירוץ ארנבים או כיצד הוא יוצא למסע בחיפוש אחרי אוצרות אבודים. הפרקים כוללים הומור רב, שירים וריקודים ומצליחים לשעשע ולבדר ילדים מכל הגילאים.

לאורך השנים זכתה הסדרה לפופולריות רבה בקרב ילדים ברחבי העולם. היא שודרה בעשרות מדינות, תורגמה לשפות רבות ואף עובדה לסרטי קולנוע והפקות בימתיות שונות. דמותו של פיטר הארנב הפכה לאייקון בתרבות הילדים ולאחת הדמויות המוכרות והאהובות ביותר על ילדים בכל הזמנים.

מחיר הכרטיסים: החל מ-79 ש"ח. רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: כשעה ורבע כולל הפסקה.

מומלץ לגילאים: גילאי 3-8.

משתתפים

מוסיקה, השראה וניהול אומנותי – אילון נופר
כתיבה ובימוי – ענבל לוי רהב
עיצוב תנועה – אילון נופר, גילי גבל
עיבודים מוסיקלים – זיו רהב, אילון נופר

הטריילר של ההצגה פיטר הארנב

איפה קונים כרטיסים להצגה פיטר הארנב?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה פיטר הארנב באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים לכל התאריכים של ההצגה פיטר הארנב בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של פיטר הארנב בעמוד הבא.

עוד הצגות ילדים מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה פיטר הארנב?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים להופעות ולהצגות ילדים. לעיתים תוכלו למצוא מבצעים של רכישה משפחתית מוזלת או מבצעי כרטיס 1+1. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!

תוכן עניינים