חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פצפונת ואנטון

הצגת ילדים

כרטיסים ולוח הצגות

ברוכים הבאים לעמוד הצגת הילדים החדשה "פצפונת ואנטון" של תיאטרון השעה הישראלי – עיבוד חדש ומושקע לספר הילדים הקלאסי של אריך קסטנר בבימויו של משה קפטן. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע על מופע הילדים כולל פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות, לוח הצגות, ביקורות, מידע על השחקנים והמשתתפים, גילאים מומלצים ועוד.

להלן לוח הופעות עדכני של הצגת הילדים פצפונת ואנטון בכל רחבי הארץ:

אתר Children Theatre אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת או הנחות והטבות.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Children Theatre אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

פצפונת ואנטון
פצפונת ואנטון (צילום: עומר שטיין)

אודות ההצגה

הצגת הילדים פצפונת ואנטון היא עיבוד חדש של תיאטרון השעה הישראלי לספרו המפורסם של אריך קסטנר שכתבה דפנה אנג'ל וביים משה קפטן. מדובר בעיבוד מושקע וחינוכי המתאים בעיקר לילדים בגילאי 6 עד 14. 

עלילת ההצגה החדשה מספרת על פצפונת, ילדה עשירה ובעלת דמיון מפותח, שפוגשת את אנטון, ילד אחראי ועובד קשה שבא מרקע עני ומטפל באמו החולה. למרות הפערים הכלכליים והחברתיים ביניהם, השניים מפתחים חברות מיוחדת ועמוקה. לאורך העלילה המותחת והמלאה בתפניות, פצפונת ואנטון עוברים הרפתקאות רבות יחד. הם מתמודדים עם אתגרים, פותרים תעלומות ומגלים את היופי שבשוני ביניהם.

פצפונת לומדת מאנטון על אחריות, חמלה ועבודה קשה, בעוד אנטון לומד מפצפונת על דמיון, אופטימיות והנאה מהחיים. יחד הם מתגברים על דעות קדומות של הסובבים אותם ומוכיחים שחברות אמת יכולה לחצות גבולות של מעמד חברתי וכסף. תוך כדי ההתמודדות עם ההפרשים ביניהם, השניים נחשפים לערכו האמיתי של כל אדם, ללא קשר לרקע ממנו הוא בא. הם מגלים שהאופי והנשמה חשובים הרבה יותר מכסף או מעמד.

ההצגה, המבוססת על ספרו הקלאסי של אריך קסטנר, מעבירה מסר חשוב של סובלנות, אמפתיה ואהבת אדם. מומלץ להזמין כרטיסים מראש.

מחיר הכרטיסים: החל מ-71 ש"ח לאדם. רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: שעה.

מומלץ לגילאים: 6-14.

שחקנים ומשתתפים: אביב כרמי/ רונית אפל, דביר מזיא, הדר ברנשטיין, מאיה מדג'ר, מורדי גרשון/ איתי חיון, ניל משען, תומר ברש.

מחזה: דפנה אנגל
בימוי: משה קפטן
מוסיקה: ליאור רונן
תפאורה: סשה ליסיאנסקי
תאורה: אורי מורג
תלבושות: יובל כספין
הדרכת ג'אגלינג: ינון סמואלוב
עיצוב תנועה: אור משיח

איפה קונים כרטיסים להצגה פצפונת ואנטון?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה פצפונת ואנטון באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים לכל התאריכים של ההצגה פצפונת ואנטון בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של פצפונת ואנטון בעמוד הבא.

עוד הצגות ילדים מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה פצפונת ואנטון?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים להופעות ולהצגות ילדים. לעיתים תוכלו למצוא מבצעים של רכישה משפחתית מוזלת או מבצעי כרטיס 1+1. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!