חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קריוס ובקטוס

הצגת ילדים

כרטיסים ולוח הצגות

ברוכים הבאים לעמוד ההצגה הותיקה והמצליחה בישראל "קריוס ובקטוס" של משגב אורי הפקות שמציגה עיבוד חדש להצגה הקלאסית והידועה בכיכובו של דובי גל. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגה כולל פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות, לוח הצגות, מידע על השחקנים והמשתתפים, גילאים מומלצים ועוד.

להלן לוח הצגות בכל הארץ של הצגת הילדים קריוס ובקטוס בכיכובו של דובי גל:

אתר Children Theatre אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת או הנחות והטבות.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Children Theatre אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
רמת השרון סינמה סיטי גלילות רמת השרון – City Hall 57 כרטיסים
85
רכישת כרטיסים שעה וחצי, כולל הפסקה
קריוס ובקטוס
קריוס ובקטוס (עדי ברק)

אודות ההצגה

ספר הילדים הנוסטלגי קריוס ובקטוס זוכה לגרסה מחודשת בעיבוד בימתי מיוחד להצגת ילדים חדשה בכיכובו של דובי גל. גל בתפקיד "קריוס", מוביל את אחת ההצגות המצליחות ביותר בארץ, שחינכה דורות של ילדים לבריאות הפה והשיניים.

הספר "קריוס ובקטוס" נכתב על ידי הסופר והמאייר הנורווגי תורביורן אגנר ויצא לאור בשנת 1949. הספר תורגם לעברית על ידי אריאלה אנדרסן ויצא בהוצאת מסדה בשנת 1979.

קריוס ובקטוס הם שמותיהם של שני טרולי שיניים החיים בתוך השיניים של ילד בשם עוזי. קריוס הוא שחור השיער ושמו נגזר ממילה בנורווגית שפירושה עששת, ואילו בקטוס הוא בעל השיער האדום ושמו נגזר מהמילה בקטריה. לקריוס ובקטוס יש חיים טובים בפיו של עוזי, במיוחד כשהוא אוכל חלה עם ריבה ולא מצחצח את שיניו. אולם בסוף הסיפור בתיהם נהרסים על ידי רופא שיניים והם נשטפים החוצה מפיו של עוזי.

הסיפור, עם איוריו המשעשעים ומסרו החינוכי על חשיבות צחצוח השיניים, הפך לספר ילדים קלאסי בנורווגיה. הרעיון של טרולי השיניים שימש דורות של ילדים סקנדינביים ככלי חינוכי.

בישראל הוצג הסיפור בתוכנית הטלוויזיה "מה פתאום?!" ולאחר מכן עובד למחזה על ידי אבירמה גולן. גולן כתבה תשעה שירים עבור המחזה שהולחנו על ידי מישה בלכרוביץ. המחזה זכה להצלחה רבה עם מאות הצגות ותואר כ"נכס צאן ברזל" של התרבות הישראלית.

מחיר הכרטיסים: החל מ-85 ש"ח לאדם. רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: שעה וחצי כולל הפסקה.

מומלץ לגילאים: 2-8.

משתתפים: דובי גל ועוד שחקנים ורקדניות

בימוי: אבי דור

הטריילר של ההצגה קריוס ובקטוס

יעודכן בקרוב…

איפה קונים כרטיסים להצגה קריוס ובקטוס?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה קריוס ובקטוס באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים לכל התאריכים של ההצגה קריוס ובקטוס בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של קריוס ובקטוס בעמוד הבא.

עוד הצגות ילדים מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה קריוס ובקטוס?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים להופעות ולהצגות ילדים. לעיתים תוכלו למצוא מבצעים של רכישה משפחתית מוזלת או מבצעי כרטיס 1+1. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!