חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רונן בארץ הסיפורים

הצגת ילדים

כרטיסים ולוח הצגות

להלן לוח הצגות בכל הארץ של הצגת הילדים רונן בארץ הסיפורים של קבוצת "התיאטרון שלנו":

אתר Children Theatre אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת או הנחות והטבות.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Children Theatre אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו בית ציוני אמריקה תל אביב – אולם מאירהוף אזלו הכרטיסים שעה
כפר סבא הוט סינמה כפר סבא אושילנד – אולם 18 95 כרטיסים
81
רכישת כרטיסים שעה
תל אביב-יפו מוזיאון תל-אביב לאמנות – אולם רקאנטי 84 כרטיסים
81
רכישת כרטיסים שעה
רונן בארץ הסיפורים
רונן בארץ הסיפורים (צילום: עדי שרעבי)

הצגת הילדים רונן בארץ הסיפורים היא אחת ההצגות הפופולריות של קבוצת "התיאטרון שלנו" וזוכה להצלחה גדולה בקרב הקהל עם הצגות רבות בכל רחבי הארץ. ההצגה מבוססת על תוכנית הטלוויזיה המצליחה ומביאה לצד הדמויות מהתוכנית, גם את הסיפורים על דמויות הילדים הידועות ביותר מהספרים ומהסרטים כמו כיפה אדומה, הברווזון המכוער, הנסיכה על העדשה ואחרים.

את ההצגה כתב וביים רונן גולדפרב פלד ומשתתפים בה חמישה שחקנים יחד עם רונן שמספר את הסיפורים. בהצגה משתתפות גם הבובות מתוכנית הטלויזיה בדיבובן של: גילה אלמגור (בתפקיד שוף הינשוף) דורית טל שלו (בתפקיד לף העטלף), ומשי קליינשטיין (בתפקיד תולי התולעת).

מחיר הכרטיסים: החל מ-81 ש"ח. רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: כשעה.

מומלץ לגילאים: גילאי 3-8.

שחקנים ומשתתפים: בהשתתפות 5 שחקנים. 

כתיבה ובימוי: רונן גולדפרב פלד
תפאורה ותלבושות: מאור צבר ושני טור
כוריאוגרפיה: בטי בפלו

איפה קונים כרטיסים להצגה רונן בארץ הסיפורים?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה רונן בארץ הסיפורים באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים לכל התאריכים של ההצגה רונן בארץ הסיפורים בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של רונן בארץ הסיפורים בעמוד הבא.

עוד הצגות ילדים מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה רונן בארץ הסיפורים?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים להופעות ולהצגות ילדים. לעיתים תוכלו למצוא מבצעים של רכישה משפחתית מוזלת או מבצעי כרטיס 1+1. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!