חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שיר לשירה

הצגת ילדים

כרטיסים ולוח הצגות

להלן לוח הצגות בכל הארץ של הצגת הילדים המצליחה שיר לשירה המבוססת על שירי יהונתן גפן:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
חיפה תיאטרון חיפה – במה 2 10 כרטיסים
71
רכישת כרטיסים שעה
תיאטרון חיפה – במה 2 19 כרטיסים
71
רכישת כרטיסים שעה
שיר לשירה
שיר לשירה (צילום: יוסי צבקר)

הצגת הילדים שיר לשירה היא הצגה מומלצת ופופולרית במיוחד של תיאטרון הקיבוץ שמביאה לבמה את שירי יהונתן גפן בעיבודים חדשים ומותאמים לגיל הרך בשילוב עלילה חינוכית ומסרים חינוכיים.

עלילת ההצגה מספרת על חבורת ילדים בנהלל: ענת, שירה וגיורא המתכוננים יחד עם דיקלה, המדריכה שלהם, להופעה בחגיגות יום הולדת למושב. יוני, האחיין התל אביבי של דיקלה, מגיע להתארח בנהלל למספר ימים ומוצא את עצמו בעיצומן של ההכנות, ההתרגשות לפני ההופעה גורמת לחילוקי דעות וקרע בחבורה.

יוני מנסה לאחות את הקרעים בקרב החבורה ולרתום את כולם יחד למען ההופעה, אבל כושל. הדרך היחידה לשתף פעולה באמת היא לשים בצד את הדעות הקדומות, את השיפוטיות ולראות את האדם בזולת.

זוהי הצגה מוזיקלית מומלצת שזכתה להצלחה רבה בקרב קהל המשפחות בישראל.

מחיר הכרטיסים: החל מ-71 ש"ח. רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: כשעה.

מומלץ לגילאים: גילאי 4-9.

איפה קונים כרטיסים להצגה שיר לשירה?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה שיר לשירה באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים לכל התאריכים של ההצגה שיר לשירה בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של שיר לשירה בעמוד הבא.

עוד הצגות ילדים מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה שיר לשירה?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים להופעות ולהצגות ילדים. לעיתים תוכלו למצוא מבצעים של רכישה משפחתית מוזלת או מבצעי כרטיס 1+1. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!